- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja ZETTLER Asennus PCB Toimintalämpötila -40...70°C Rakenne kaksi kelaa Releen tyyppi sähkömagneettinen Ulkomitat 39,3x15,3x30,5mm Kelan nimellisjännite 12V DC Maks. kosketinten virta... Lue lisää
3487,48 €(Sis.alv)
2778,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AZ2501P2-1A-12DR
- Paino: 32 g
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: ZETTLER
- Ulkoiset koot: 39,3x15,3x30,5mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO
- Tuotantosarja: AZ2501P
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 50A / 277V AC
- Kytkentäjännite: max. 440V AC
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Pakkauskoko: 400 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPST-NO - UKELAN: 12VDC - 50A - MAX.440VAC AZ2501P2-1A-12DR
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ZETTLER |
| Asennus | PCB |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Rakenne | kaksi kelaa |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Ulkomitat | 39,3x15,3x30,5mm |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 50A |
| Kytkentäjännite | max. 440V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 50A / 277V AC |
| Liitoksen materiaali | AgSnO |
| Tuotantosarja | AZ2501P |
| Releen tyyppi | bistabiili |
| Releen tyyppi | teho- |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista