- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja ZETTLER Toimintalämpötila -55...105°C Releen tyyppi teho- Liitoksen materiaali AgSnO2 Ulkomitat 31,8x26,9x19,1mm Tehonotto kelan kautta 0,9W Asennus PCB Kelan nimellisjännite 12V DC... Lue lisää
4,42 €(Sis.alv)
3,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AZ2150-1AE-12DEF
- Paino: 22 g
- Kelan resistanssi: 155Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -55...105°C
- Valmistaja: ZETTLER
- Ulkoiset koot: 31,8x26,9x19,1mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- Tuotantosarja: AZ2150
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 40A / 250V AC
- Kytkentäjännite: max. 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 300V AC
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPST-NO - UKELAN: 12VDC - 40A - MAX.300VAC AZ2150-1AE-12DEF
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ZETTLER |
| Toimintalämpötila | -55...105°C |
| Releen tyyppi | teho- |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| Ulkomitat | 31,8x26,9x19,1mm |
| Tehonotto kelan kautta | 0,9W |
| Asennus | PCB |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Kelan vastus | 155ohm |
| Kytkentäjännite | max. 30V DC |
| Kytkentäjännite | max. 300V AC |
| Maks. kosketinten virta | 40A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 40A / 250V AC |
| Tuotantosarja | AZ2150 |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista