- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TE Connectivity Lähdöt piirilevylle Releen tyyppi monostabiili Releen tyyppi sähkömagneettinen Toimintalämpötila -40...70°C Kytkentäaika 8ms Kelan virta 44,4mA Korkeus 25,5mm... Lue lisää
186,11 €(Sis.alv)
148,30 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 914155465-TEC-0
- Paino: 14 g
- Korkeus: 25,5mm
- Kelan resistanssi: 256Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: TE Connectivity
- Lähdöt: piirilevylle
- Ulkoiset koot: 29x12,6x25,5mm
- Liitoksen materiaali: AgNi
- Kytkentäaika: 8ms
- Koskettimien asetukset: SPST-NC
- Pakkauskoko: 6 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TE Connectivity |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Releen tyyppi | monostabiili |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Kytkentäaika | 8ms |
| Kelan virta | 44,4mA |
| Korkeus | 25,5mm |
| Ulkomitat | 29x12,6x25,5mm |
| Tehonotto kelan kautta | 0,5W |
| Maks. kosketinten virta | 12A |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Kelan vastus | 256ohm |
| Koskettimien asetukset | SPST-NC |
| Liitoksen materiaali | AgNi |
| Asennus | PCB |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €