- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PANASONIC Asennus PCB Toimintalämpötila -40...85°C Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Kelan virta 80mA Ulkomitat 28,8x12,5x15,7mm Tehonotto kelan kautta 400mW... Lue lisää
6,48 €(Sis.alv)
5,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ALZN1B05W
- Paino: 11 g
- Kelan resistanssi: 63Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Ulkoiset koot: 28,8x12,5x15,7mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- Tuotantosarja: LZ-N
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 16A / 250V AC
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPDT - UKELAN: 5VDC - IKOSKETINTEN MAX: 16A ALZN1B05W
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Asennus | PCB |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kelan virta | 80mA |
| Ulkomitat | 28,8x12,5x15,7mm |
| Tehonotto kelan kautta | 400mW |
| Min. kelan jännite | 3,5V DC |
| Kelan nimellisjännite | 5V DC |
| Maks. kosketinten virta | 16A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 16A / 250V AC |
| Kelan vastus | 63ohm |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| Tuotantosarja | LZ-N |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista