- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ZETTLER Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Kelan nimellisjännite 5V DC Maks. kosketinten virta 8A DC-kosketinkuormitus @R 8A / 250V AC DC-kosketinkuormitus @R 8A... Lue lisää
3,36 €(Sis.alv)
2,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AZ6963-1CB-05DE
- Paino: 7.9 g
- Kelan resistanssi: 113Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: ZETTLER
- Ulkoiset koot: 28,8x10,1x12,5mm
- kosketusvastus: 100mOhm
- Tuotantosarja: AZ6963
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 8A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 8A / 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 440V AC
- Kytkentäjännite: max. 240V DC
- Kytkentäaika: 7ms
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ZETTLER |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kelan nimellisjännite | 5V DC |
| Maks. kosketinten virta | 8A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 8A / 250V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 8A / 30V DC |
| Tuotantosarja | AZ6963 |
| Kytkentäjännite | max. 240V DC |
| Kytkentäjännite | max. 440V AC |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Asennus | PCB |
| Kelan vastus | 113ohm |
| Min. kelan jännite | 3,5V DC |
| Maks. kelan jännite | 11,6V DC |
| Kytkentäaika | 7ms |
| Ulkomitat | 28,8x10,1x12,5mm |
| Paluuaika | 3ms |
| Tehonotto kelan kautta | 221mW |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista