- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WEIDMÜLLER Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Kelan nimellisjännite 48V DC Maks. kosketinten virta 16A Tuotantosarja CRI Releen tyyppi miniatyyri Asennus... Lue lisää
11,34 €(Sis.alv)
9,03 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CRI10048
- Paino: 20 g
- Kelan resistanssi: 5,7kOhm
- Asennus: THT
- Asennus: aluslevy
- Valmistaja: WEIDMÜLLER
- Liitoksen materiaali: AgNi
- Tuotantosarja: CRI
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Kytkentäjännite: max. 250V DC
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPDT - UKELAN: 48VDC - 16A - CRI - MAX.250VAC 3052300000
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kelan nimellisjännite | 48V DC |
| Maks. kosketinten virta | 16A |
| Tuotantosarja | CRI |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Asennus | aluslevy |
| Asennus | THT |
| Kelan vastus | 5,7kohm |
| Tehonotto kelan kautta | 400mW |
| Liitoksen materiaali | AgNi |
| OEM numero | 3052300000 |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Kytkentäjännite | max. 250V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista