- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ZETTLER Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Kelan nimellisjännite 24V DC Maks. kosketinten virta 2A DC-kosketinkuormitus @R 1A / 30V DC Releen tyyppi miniatyyri... Lue lisää
2,31 €(Sis.alv)
1,84 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AZ957-1C-24DSE
- Paino: 2 g
- Kelan resistanssi: 3,84kOhm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 2,54mm
- Toimintalämpötila: -40...80°C
- Valmistaja: ZETTLER
- Ulkoiset koot: 12,8x7,8x10,3mm
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Tuotantosarja: AZ957
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 0,5A / 125V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 1A / 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 125V AC
- Kytkentäjännite: max. 60V DC
- Kytkentäaika: 5ms
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ZETTLER |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Maks. kosketinten virta | 2A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 1A / 30V DC |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Tuotantosarja | AZ957 |
| Kelan vastus | 3,84kohm |
| Kytkentäjännite | max. 60V DC |
| Kytkentäjännite | max. 125V AC |
| Liitoksen materiaali | AgPd/Au 0,2?m |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Ulkomitat | 12,8x7,8x10,3mm |
| Asennus | PCB |
| Paluuaika | 1ms |
| Rasteri | 2,54mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,5A / 125V AC |
| Kytkentäaika | 5ms |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista