
SHORI ELECTRIC
RELE - SPDT - UKELAN: 12VDC - 20A/14VDC - S3M - PCB
S3M-12-1C
Tuotekoodi: S3M-12-1C
1,80 €(Sis.alv)
1,43 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | FCL Components |
| Liitoksen materiaali | AgSnInO |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Tuotantosarja | FBR51 |
| Asennus | PCB |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Paluuaika | 5ms |
| Kytkentäaika | 10ms |
| Ulkomitat | 15,5x12,1x13,7mm |
| Kelan virta | 50mA |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Kytkentäjännite | max. 16V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 25A / 14V DC |
| Maks. kosketinten virta | 35A |
| Kelan vastus | 240ohm |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
