- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ZETTLER Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Kelan nimellisjännite 12V DC Maks. kosketinten virta 20A DC-kosketinkuormitus @R 20A / 277V AC DC-kosketinkuormitus @R... Lue lisää
2554,21 €(Sis.alv)
2035,23 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AZ576-1C-12D
- Paino: 14 g
- Kelan resistanssi: 360Ohm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 5mm
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: ZETTLER
- Ulkoiset koot: 29,3x12,7x15,3mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- kosketusvastus: 10mOhm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 20A / 277V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 17A / 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 277V AC
- Kytkentäaika: 15ms
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPDT - UKELAN: 12VDC - 20A/277VAC - PCB AZ576-1C-12D
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ZETTLER |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 20A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 20A / 277V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 17A / 30V DC |
| Kytkentäjännite | max. 30V DC |
| Kytkentäjännite | max. 277V AC |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Asennus | PCB |
| Kelan vastus | 360ohm |
| Min. kelan jännite | 9V DC |
| Maks. kelan jännite | 18V DC |
| Kytkentäaika | 15ms |
| Ulkomitat | 29,3x12,7x15,3mm |
| Paluuaika | 8ms |
| Tehonotto kelan kautta | 400mW |
| kosketusvastus | 10mohm |
| Rasteri | 5mm |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Kelan virta | 33,3mA |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista