- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RELE: PUOLIJOHDE - IOHJ MAX: 50MA - 130MA - MAX.400VAC - MAX.400VDC
EPR311A406000EZ



Valmistaja ECE Toimintalämpötila -40...85°C Ulkomitat 8,8x7,62x3,5mm Tuotantosarja EPR Kytkentäaika 1ms Kotelo SMD6 Releen tyyppi puolijohde Asennus SMT Releen tyyppi 1-vaiheinen Releen tyyppi... Lue lisää
1,25 €(Sis.alv)
1,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EPR311A406000EZ
- Paino: 0.4 g
- Kotelo: SMD6
- Asennus: SMT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: ECE
- Ulkoiset koot: 8,8x7,62x3,5mm
- Tuotantosarja: EPR
- Kytkentäjännite: max. 400V AC
- Kytkentäjännite: max. 400V DC
- Max. toimintavirta: 0,13A
- Resistanssi johtumisen aikana: 30Ohm
- Kytkentäaika: 1ms
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ECE |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Ulkomitat | 8,8x7,62x3,5mm |
| Tuotantosarja | EPR |
| Kytkentäaika | 1ms |
| Kotelo | SMD6 |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Asennus | SMT |
| Releen tyyppi | 1-vaiheinen |
| Releen tyyppi | PhotoMOS |
| Max. toimintavirta | 0,13A |
| Maks. ohjausvirta | 50mA |
| Resistanssi johtumisen aikana | 30ohm |
| Kytkentäjännite | max. 400V AC |
| Kytkentäjännite | max. 400V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista