- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja SENSATA / CRYDOM Tiivistysluokka IP00 Lähdöt ruuvipuristimet Kytkentätapa nollapistekytkentä Releen tyyppi puolijohde Huomio! Sopivaa jäähdytyselementtiä käyttäen... Lue lisää
98,83 €(Sis.alv)
78,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: A1225K
- Paino: 86.5 g
- Tiivistysluokka: IP00
- Toimintalämpötila: -40...80°C
- Valmistaja: SENSATA / CRYDOM
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Ulkoiset koot: 57,3x44,5x26,4mm
- Kytkentäjännite: 24...140V AC
- Kytkentätapa: nollapistekytkentä
- Max. toimintavirta: 25A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: PUOLIJOHDE - 90÷280VAC - 25A - 24÷140VAC - 1-VAIHEINEN A1225K
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SENSATA / CRYDOM |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Kytkentätapa | nollapistekytkentä |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Huomio! | Sopivaa jäähdytyselementtiä käyttäen maksimikuormitusvirta |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Max. toimintavirta | 25A |
| Ulkomitat | 57,3x44,5x26,4mm |
| Ohjausjännite | 90...280V AC |
| Kytkentäjännite | 24...140V AC |
| Releen tyyppi | 1-vaiheinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista