- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ANLY ELECTRONICS Releen tyyppi puolijohde Ohjausjännite 80...280V AC Max. toimintavirta 2A Kytkentäjännite 24...280V AC Tuotantosarja ASR Releen tyyppi 1-vaiheinen Ulkomitat... Lue lisää
20,85 €(Sis.alv)
16,61 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ASR-02AA
- Paino: 14.2 g
- Kotelo: SIP
- Asennus: THT
- Valmistaja: ANLY ELECTRONICS
- Ulkoiset koot: 36,2x22,5x5mm
- Tuotantosarja: ASR
- Kytkentäjännite: 24...280V AC
- Max. toimintavirta: 2A
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ANLY ELECTRONICS |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Ohjausjännite | 80...280V AC |
| Max. toimintavirta | 2A |
| Kytkentäjännite | 24...280V AC |
| Tuotantosarja | ASR |
| Releen tyyppi | 1-vaiheinen |
| Ulkomitat | 36,2x22,5x5mm |
| Asennus | THT |
| Kotelo | SIP |
| Releiden ominaisuudet | nollapistekytkentä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €