SSR170-50600AS
RELE: PUOLIJOHDE - 4÷32VDC - 50A - 48÷600VAC - SSR170 - OUT: SCR - Puolijohdereleet - SSR170-50600AS - 1
Valmistaja ELCO SRL Releen tyyppi puolijohde Ohjausjännite 4...32V DC Max. toimintavirta 50A Kytkentäjännite 48...600V AC Tuotantosarja SSR170 Releen tyyppi 1-vaiheinen Ulkomitat 89,2x17,2x62,5mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: SSR170-50600AS
  • Paino: 0.1 kg
  • Toimintalämpötila: -40...80°C
  • Valmistaja: ELCO SRL
  • Ulkoiset koot: 89,2x17,2x62,5mm
  • Tuotantosarja: SSR170
  • Kytkentäjännite: 48...600V AC
  • Kytkentätapa: nollapistekytkentä
  • Max. toimintavirta: 50A
  • Lähtö laji: SCR
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaELCO SRL
Releen tyyppipuolijohde
Ohjausjännite4...32V DC
Max. toimintavirta50A
Kytkentäjännite48...600V AC
TuotantosarjaSSR170
Releen tyyppi1-vaiheinen
Ulkomitat89,2x17,2x62,5mm
Kytkentätapanollapistekytkentä
Lähtö lajiSCR
Sähköliitäntäruuviliittimet
Toimintalämpötila-40...80°C