
RELE: PUOLIJOHDE - 4÷32VDC - 125A - 48÷530VAC - HD48 - 1-VAIHEINEN
HD48125
Tuotekoodi: HD48125
233,54 €(Sis.alv)
186,09 €(alv 0%)
Tilattavissa 24 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | ANLY ELECTRONICS |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Ohjausjännite | 4...32V DC |
| Max. toimintavirta | 125A |
| Kytkentäjännite | 48...480V AC |
| Tuotantosarja | ASR |
| Releen tyyppi | 1-vaiheinen |
| Ulkomitat | 47,5x43x25,3mm |
| Kytkentätapa | nollapistekytkentä |
| Huomio! | Sopivaa jäähdytyselementtiä käyttäen maksimikuormitusvirta |
