- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja COMUS Releen tyyppi puolijohde Asennus THT Toimintalämpötila -20...80°C Paluuaika 0,1ms Kytkentäaika 2ms Maks. ohjausvirta 25mA Ulkomitat 43,2x25,9x10,2mm Resistanssi johtumisen aikana... Lue lisää
60,52 €(Sis.alv)
48,22 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WGF8-100D05
- Paino: 20 g
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: COMUS
- Massa: 20g
- Ulkoiset koot: 43,2x25,9x10,2mm
- Kytkentäjännite: 1...100V DC
- Max. toimintavirta: 5A
- Resistanssi johtumisen aikana: 0,15Ohm
- Kytkentäaika: 2ms
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: PUOLIJOHDE - 3÷32VDC - IOHJ MAX: 25MA - 5A - 1÷100VDCOHM WGF8-100D05
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | COMUS |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Paluuaika | 0,1ms |
| Kytkentäaika | 2ms |
| Maks. ohjausvirta | 25mA |
| Ulkomitat | 43,2x25,9x10,2mm |
| Resistanssi johtumisen aikana | 0,15ohm |
| Kytkentäjännite | 1...100V DC |
| Max. toimintavirta | 5A |
| Ohjausjännite | 3...32V DC |
| Releen tyyppi | MOSFET |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista