- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja COMUS Releen tyyppi puolijohde Tuotantosarja WGA8 Kytkentäjännite 24...420V AC Max. toimintavirta 5A Ohjausjännite 3...32V DC Releen tyyppi 1-vaiheinen Kytkentätapa nollapistekytkentä... Lue lisää
71,62 €(Sis.alv)
57,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WGA8-08D05Z
- Paino: 30.5 g
- Valmistaja: COMUS
- Tuotantosarja: WGA8
- Kytkentäjännite: 24...420V AC
- Kytkentätapa: nollapistekytkentä
- Max. toimintavirta: 5A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: PUOLIJOHDE - 3÷32VDC - 5A - 24÷420VAC - WGA8 - 1-VAIHEINEN WGA808D05Z
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | COMUS |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Tuotantosarja | WGA8 |
| Kytkentäjännite | 24...420V AC |
| Max. toimintavirta | 5A |
| Ohjausjännite | 3...32V DC |
| Releen tyyppi | 1-vaiheinen |
| Kytkentätapa | nollapistekytkentä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista