- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja COMUS Releen tyyppi puolijohde Huomio! Sopivaa jäähdytyselementtiä käyttäen maksimikuormitusvirta Tuotantosarja WGA5 Toimintalämpötila -20...80°C Ulkomitat 57,2x44,5x23mm... Lue lisää
61,25 €(Sis.alv)
48,80 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WGA5-6D40Z
- Paino: 61.7 g
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: COMUS
- Ulkoiset koot: 57,2x44,5x23mm
- Tuotantosarja: WGA5
- Kytkentäjännite: 24...280V AC
- Kytkentätapa: nollapistekytkentä
- Max. toimintavirta: 40A
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | COMUS |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Huomio! | Sopivaa jäähdytyselementtiä käyttäen maksimikuormitusvirta |
| Tuotantosarja | WGA5 |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Ulkomitat | 57,2x44,5x23mm |
| Kytkentäjännite | 24...280V AC |
| Max. toimintavirta | 40A |
| Ohjausjännite | 3...32V DC |
| Releen tyyppi | 1-vaiheinen |
| Kytkentätapa | nollapistekytkentä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €