- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja ABB Releen tyyppi puolijohde Ohjausjännite 115...230V AC Ohjausjännite 115...230V DC Asennus DIN-kiskolle Releen tyyppi 1-vaiheinen Sähköliitäntä ruuviliittimet Maks. kytkentävirta... Lue lisää
118,45 €(Sis.alv)
94,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: OBOA1000-115VUC
- Paino: 20 g
- Asennus: DIN-kiskolle
- Valmistaja: ABB
- Kytkentäjännite: max. 400V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: PUOLIJOHDE - 115÷230VAC,115÷230VDC - MAX.400VAC - 1A 1SNA645062R0700
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ABB |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Ohjausjännite | 115...230V AC |
| Ohjausjännite | 115...230V DC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Releen tyyppi | 1-vaiheinen |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Maks. kytkentävirta | 1A |
| Kytkentäjännite | max. 400V AC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
