- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja COMUS Releen tyyppi puolijohde Huomio! Sopivaa jäähdytyselementtiä käyttäen maksimikuormitusvirta Tuotantosarja WGA3 Toimintalämpötila -20...80°C Ulkomitat 107x73,2x27mm... Lue lisää
8556,59 €(Sis.alv)
6818,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WGA3-12D10Z
- Paino: 0.45 kg
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: COMUS
- Ulkoiset koot: 107x73,2x27mm
- Tuotantosarja: WGA3
- Kytkentäjännite: 24...480V AC
- Kytkentätapa: nollapistekytkentä
- Max. toimintavirta: 10A
- Pakkauskoko: 25 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: PUOLIJOHDE - 10A - UKYTK: 24÷480VAC - 3-VAIHEINEN - WGA3 WGA312D10Z
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | COMUS |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Huomio! | Sopivaa jäähdytyselementtiä käyttäen maksimikuormitusvirta |
| Tuotantosarja | WGA3 |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Ulkomitat | 107x73,2x27mm |
| Kytkentäjännite | 24...480V AC |
| Max. toimintavirta | 10A |
| Ohjausjännite | 3...32V DC |
| Releen tyyppi | 3-vaiheinen |
| Kytkentätapa | nollapistekytkentä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista