- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ANLY ELECTRONICS Releen tyyppi puolijohde Ohjausjännite 80...280V AC Max. toimintavirta 100A Kytkentäjännite 48...480V AC Tuotantosarja ASR Releen tyyppi 3-vaiheinen Kytkentätapa... Lue lisää
365,03 €(Sis.alv)
290,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ASR-3PH100AA-H
- Paino: 0.44 kg
- Valmistaja: ANLY ELECTRONICS
- Sovellus: vastuskuormituksia varten
- Tuotantosarja: ASR
- Kytkentäjännite: 48...480V AC
- Kytkentätapa: nollapistekytkentä
- Max. toimintavirta: 100A
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ANLY ELECTRONICS |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Ohjausjännite | 80...280V AC |
| Max. toimintavirta | 100A |
| Kytkentäjännite | 48...480V AC |
| Tuotantosarja | ASR |
| Releen tyyppi | 3-vaiheinen |
| Kytkentätapa | nollapistekytkentä |
| Huomio! | Sopivaa jäähdytyselementtiä käyttäen maksimikuormitusvirta |
| Sovellus | vastuskuormituksia varten |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €