- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PHOENIX CONTACT Releen tyyppi liitäntä Koskettimien asetukset SPST-NO Kelan nimellisjännite 24V DC Max. toimintavirta 8A DC-kosketinkuormitus @R 6A / 250V DC Kytkentäjännite max. 250V... Lue lisää
54,90 €(Sis.alv)
43,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EMG10-RELKSRG242
- Paino: 35 g
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...40°C
- Valmistaja: PHOENIX CONTACT
- Ulkoiset koot: 53,5x10,6x75mm
- Liitoksen materiaali: AgNi
- Tuotantosarja: EMG
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 6A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 6A / 250V DC
- Kytkentäjännite: max. 250V DC
- Max. toimintavirta: 8A
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: LIITÄNTÄ - SPST-NO - UKELAN: 24VDC - 8A - 6A/250VAC - 6A/250VDC 2942111
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PHOENIX CONTACT |
| Releen tyyppi | liitäntä |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Max. toimintavirta | 8A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 250V DC |
| Kytkentäjännite | max. 250V DC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Toimintalämpötila | -20...40°C |
| Ulkomitat | 53,5x10,6x75mm |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 250V AC |
| Liitoksen materiaali | AgNi |
| Tuotantosarja | EMG |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista