- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RELE: LIITÄNTÄ - SPDT - UKELAN: 12VDC - 6A - 6A/250VAC - 6A/28VDC - SNR
3-1416100-1



Valmistaja SCHRACK Tuotantosarja SNR Signalointi LED toimintatila Releen tyyppi liitäntä Lähdöt ruuvipuristimet Releen tyyppi releiden setti Toimintalämpötila -40...85°C Paluuaika 2,5ms... Lue lisää
29,53 €(Sis.alv)
23,53 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ST3P3LB2
- Paino: 37.2 g
- Tiivistysluokka: IP67
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: SCHRACK
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Ulkoiset koot: 80x6,2x94mm
- Tuotantosarja: SNR
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 6A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 6A / 28V DC
- Kytkentäjännite: max. 400V AC
- Kytkentäjännite: max. 300V DC
- Mekaaninen kestävyys: 100000000 sykliä
- Max. toimintavirta: 6A
- Kytkentäaika: 5ms
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: LIITÄNTÄ - SPDT - UKELAN: 12VDC - 6A - 6A/250VAC - 6A/28VDC - SNR 3-1416100-1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHRACK |
| Tuotantosarja | SNR |
| Signalointi | LED toimintatila |
| Releen tyyppi | liitäntä |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Releen tyyppi | releiden setti |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Paluuaika | 2,5ms |
| Kytkentäaika | 5ms |
| Ulkomitat | 80x6,2x94mm |
| Max. toimintavirta | 6A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 28V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 250V AC |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Kytkentäjännite | max. 300V DC |
| Kytkentäjännite | max. 400V AC |
| Kytkentäteho | 1,5kVA |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Mekaaninen kestävyys | 100000000 sykliä |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP67 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista