- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FCL Components Liitoksen pinnoitus kullattu Tuotantosarja FTR-F1 Koskettimien asetukset DPST-NO Releen tyyppi miniatyyri Releen tyyppi sähkömagneettinen Toimintalämpötila -40...75°C... Lue lisää
3,93 €(Sis.alv)
3,13 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FTR-F1AA024V
- Paino: 12 g
- Kelan resistanssi: 1,1kOhm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 5mm
- Toimintalämpötila: -40...75°C
- Valmistaja: FCL Components
- Ulkoiset koot: 29x12,8x16,5mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- kosketusvastus: 100mOhm
- Tuotantosarja: FTR-F1
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 5A / 24V DC
- Kytkentäjännite: max. 400V AC
- Kytkentäjännite: max. 300V DC
- Kytkentäaika: 15ms
- Koskettimien asetukset: DPST-NO
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FCL Components |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Tuotantosarja | FTR-F1 |
| Koskettimien asetukset | DPST-NO |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Toimintalämpötila | -40...75°C |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| Rasteri | 5mm |
| Paluuaika | 5ms |
| Kytkentäaika | 15ms |
| Ulkomitat | 29x12,8x16,5mm |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 530mW |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 250V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 24V DC |
| Maks. kosketinten virta | 5A |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Min. kelan jännite | 16,8V DC |
| Maks. kelan jännite | 39,6V AC |
| Kelan vastus | 1,1kohm |
| Kytkentäjännite | max. 300V DC |
| Kytkentäjännite | max. 400V AC |
| Asennus | PCB |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista