AZ733W-2AE-12DE
RELE - DPST-NO - UKELAN: 12VDC - 12A - 12A/277VAC - Pienoisreleet - AZ733W-2AE-12DE - 1
Valmistaja ZETTLER Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset DPST-NO Kelan nimellisjännite 12V DC Maks. kosketinten virta 12A DC-kosketinkuormitus @R 12A / 277V AC DC-kosketinkuormitus... Lue lisää
  • Tuotekoodi: AZ733W-2AE-12DE
  • Paino: 18 g
  • Kelan resistanssi: 180Ohm
  • Asennus: PCB
  • Johtojen rasteri: 5mm
  • Toimintalämpötila: -40...85°C
  • Valmistaja: ZETTLER
  • Ulkoiset koot: 29x13x26,3mm
  • Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
  • Tuotantosarja: AZ733W
  • AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 12A / 277V AC
  • DC-kosketinkuormitus @R: 12A / 30V DC
  • Kytkentäjännite: max. 400V AC
  • Kytkentäjännite: max. 250V DC
  • Kytkentäaika: 10ms
  • Koskettimien asetukset: DPST-NO
  • Pakkauskoko: 1000 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaZETTLER
Releen tyyppisähkömagneettinen
Koskettimien asetuksetDPST-NO
Kelan nimellisjännite12V DC
Maks. kosketinten virta12A
DC-kosketinkuormitus @R12A / 277V AC
TuotantosarjaAZ733W
Kytkentäjännitemax. 250V DC
Kytkentäjännitemax. 400V AC
Releen tyyppiminiatyyri
AsennusPCB
Kelan vastus180ohm
Min. kelan jännite9V DC
Maks. kelan jännite18,9V DC
Kytkentäaika10ms
Ulkomitat29x13x26,3mm
Paluuaika4ms
Tehonotto kelan kautta0,8W
Rasteri5mm
Toimintalämpötila-40...85°C