- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja ZETTLER Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset DPST-NO Kelan nimellisjännite 12V DC Maks. kosketinten virta 12A DC-kosketinkuormitus @R 12A / 277V AC DC-kosketinkuormitus... Lue lisää
3708,51 €(Sis.alv)
2954,99 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AZ733W-2AB-12DE
- Paino: 18 g
- Kelan resistanssi: 180Ohm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 5mm
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: ZETTLER
- Ulkoiset koot: 29x13x26,3mm
- Liitoksen materiaali: AgNi
- Tuotantosarja: AZ733W
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 12A / 277V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 12A / 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 400V AC
- Kytkentäjännite: max. 250V DC
- Kytkentäaika: 10ms
- Koskettimien asetukset: DPST-NO
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - DPST-NO - UKELAN: 12VDC - 12A - 12A/277VAC AZ733W-2AB-12DE
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ZETTLER |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | DPST-NO |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 12A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 12A / 277V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 12A / 30V DC |
| Tuotantosarja | AZ733W |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Asennus | PCB |
| Kelan vastus | 180ohm |
| Kytkentäaika | 10ms |
| Ulkomitat | 29x13x26,3mm |
| Tehonotto kelan kautta | 0,8W |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Liitoksen materiaali | AgNi |
| Rasteri | 5mm |
| Paluuaika | 4ms |
| Maks. kelan jännite | 18,9V DC |
| Kytkentäjännite | max. 250V DC |
| Kytkentäjännite | max. 400V AC |
| Min. kelan jännite | 9V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista