- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja OMRON Toimintalämpötila -55...70°C Releen tyyppi teollisuusrele Johtojen koot 2,6x0,5mm Kelan virta 37,7mA Paluuaika 20ms Kytkentäaika 20ms Ulkomitat 28x21,5x36mm kosketusvastus 100mohm... Lue lisää
14,06 €(Sis.alv)
11,20 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MY2-GS-R-24DC
- Paino: 34.4 g
- Kelan resistanssi: 636Ohm
- Asennus: aluslevy
- Toimintalämpötila: -55...70°C
- Valmistaja: OMRON
- Lähdöt: liittimet
- Ulkoiset koot: 28x21,5x36mm
- kosketusvastus: 100mOhm
- Tuotantosarja: MY2
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 10A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 10A / 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 220V DC
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Kytkentäaika: 20ms
- Johtojen koot: 2,6x0,5mm
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | OMRON |
| Toimintalämpötila | -55...70°C |
| Releen tyyppi | teollisuusrele |
| Johtojen koot | 2,6x0,5mm |
| Kelan virta | 37,7mA |
| Paluuaika | 20ms |
| Kytkentäaika | 20ms |
| Ulkomitat | 28x21,5x36mm |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 0,9W |
| Maks. kosketinten virta | 10A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 30V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 250V AC |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Kelan vastus | 636ohm |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Kytkentäjännite | max. 220V DC |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Asennus | aluslevy |
| Lähdöt | liittimet |
| Tuotantosarja | MY2 |
| Yhteensopivat tuotteet | PY08-02 |
| Yhteensopivat tuotteet | PYF08A-E |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista