- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FCL Components Liitoksen materiaali AgPd/Au 0,2?m Koskettimien asetukset DPDT Tuotantosarja NA Asennus PCB Releen tyyppi pienioisreleet Releen tyyppi sähkömagneettinen Toimintalämpötila... Lue lisää
4,13 €(Sis.alv)
3,29 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NAL-12W-K
- Paino: 1.7 g
- Kelan resistanssi: 1,44kOhm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 2,54mm
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: FCL Components
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Liitoksen materiaali: AgPd/Au 0,2?m
- Tuotantosarja: NA
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 0,5A / 125V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 1A / 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 220V DC
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Kytkentäaika: 6ms
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - DPDT - UKELAN: 12VDC - 2A - 0,5A/125VAC - NA NAL-12W-K
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FCL Components |
| Liitoksen materiaali | AgPd/Au 0,2?m |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Tuotantosarja | NA |
| Asennus | PCB |
| Releen tyyppi | pienioisreleet |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Rasteri | 2,54mm |
| Paluuaika | 6ms |
| Kytkentäaika | 6ms |
| Tehonotto kelan kautta | 100mW |
| DC-kosketinkuormitus @R | 1A / 30V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,5A / 125V AC |
| Maks. kosketinten virta | 2A |
| Min. kelan jännite | 9V DC |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Kytkentäjännite | max. 220V DC |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Kelan vastus | 1,44kohm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista