- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ABB Asennus aluslevy Tuotantosarja CR-U Valinnaiset varusteet LED toimintailmaisin Releen tyyppi liitäntä Releen tyyppi sähkömagneettinen Ulkomitat 35x54x35mm Maks. kosketinten virta... Lue lisää
29,98 €(Sis.alv)
23,89 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CR-U120AC2L
- Paino: 80.7 g
- Asennus: aluslevy
- Valmistaja: ABB
- Massa: 83g
- Ulkoiset koot: 35x54x35mm
- Tuotantosarja: CR-U
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Kytkentäjännite: max. 250V DC
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - DPDT - UKELAN: 120VAC - UKYTK: MAX.250VAC 1SVR405621R2100
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ABB |
| Asennus | aluslevy |
| Tuotantosarja | CR-U |
| Valinnaiset varusteet | LED toimintailmaisin |
| Releen tyyppi | liitäntä |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Ulkomitat | 35x54x35mm |
| Maks. kosketinten virta | 10A |
| Kelan nimellisjännite | 120V AC |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Kytkentäjännite | max. 250V DC |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
