- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RELE: ASENNUS-NO X2 - UKELAN: 24VAC,24VDC - UKYTK: MAX.250VAC - 20A
1SBE122111R0120

Valmistaja ABB Releen tyyppi asennus- Koskettimien asetukset NO x2 Kelan nimellisjännite 24V AC Kelan nimellisjännite 24V DC Kytkentäjännite max. 220V DC Kytkentäjännite max. 250V AC Ulkomitat... Lue lisää
63,39 €(Sis.alv)
50,51 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EN20-20N-01
- Paino: 0.15 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: ABB
- Ulkoiset koot: 18x65x85mm
- Kytkentäjännite: max. 220V DC
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Koskettimien asetukset: NO x2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: ASENNUS-NO X2 - UKELAN: 24VAC,24VDC - UKYTK: MAX.250VAC - 20A 1SBE122111R0120
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ABB |
| Releen tyyppi | asennus- |
| Koskettimien asetukset | NO x2 |
| Kelan nimellisjännite | 24V AC |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Kytkentäjännite | max. 220V DC |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Ulkomitat | 18x65x85mm |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Maks. kytkentävirta | 20A |
| Tiivistysluokka | IP20 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
