1SBE122111R0120
Valmistaja ABB Releen tyyppi asennus- Koskettimien asetukset NO x2 Kelan nimellisjännite 24V AC Kelan nimellisjännite 24V DC Kytkentäjännite max. 220V DC Kytkentäjännite max. 250V AC Ulkomitat... Lue lisää
- Tuotekoodi: EN20-20N-01
- Paino: 0.15 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: ABB
- Ulkoiset koot: 18x65x85mm
- Kytkentäjännite: max. 220V DC
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Koskettimien asetukset: NO x2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: ASENNUS-NO X2 - UKELAN: 24VAC,24VDC - UKYTK: MAX.250VAC - 20A 1SBE122111R0120
| Valmistaja | ABB |
| Releen tyyppi | asennus- |
| Kelan nimellisjännite | 24V AC |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Ulkomitat | 18x65x85mm |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Maks. kytkentävirta | 20A |