- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ELKO EP Asennus DIN-kiskolle Toimintalämpötila -20...55°C Tiivistysluokka IP20 Signalointi LED Lähdöt ruuvipuristimet Releen tyyppi monostabiili merkkivalon väri punainen Koskettimien... Lue lisää
31,68 €(Sis.alv)
25,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VS116KR
- Paino: 64.2 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...55°C
- Valmistaja: ELKO EP
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Ulkoiset koot: 17,6x90x64mm
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Max. toimintavirta: 16A
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: ASENNUS-MONOSTABIILI - SPDT - UKYTK: MAX.250VAC - 16A - IP20 VS116K /RED
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ELKO EP |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Signalointi | LED |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Releen tyyppi | monostabiili |
| merkkivalon väri | punainen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Ulkomitat | 17,6x90x64mm |
| Ohjausjännite | 230V AC |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Releen tyyppi | asennus- |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista