
ABB
RELEIDEN LISÄTARV: PÄÄKONTAKTIT - NC + NO - 9X58X85MM - -25÷55°C
2CCA704321R0001
Tuotekoodi: E298-16-11
59,26 €(Sis.alv)
47,22 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ABB |
| Releen tyyppi | asennus- |
| Releen tyyppi | monostabiili |
| Koskettimien asetukset | NO x2 |
| Kelan nimellisjännite | 110V DC |
| Kelan nimellisjännite | 115V AC |
| Ulkomitat | 18x68x85mm |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | E297 |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Maks. koskettimien jännite | 250V AC |



