- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DOBRY CZAS Asennus DIN-kiskolle Toimintalämpötila -20...45°C Koskettimien asetukset SPDT Virtalähteen jännite 12...240V AC Virtalähteen jännite 12...240V DC Releen tyyppi asennus-... Lue lisää
51,13 €(Sis.alv)
40,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MTR17-BA-U240-116
- Paino: 58.7 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...45°C
- Valmistaja: DOBRY CZAS
- Virtalähteen jännite: 12...240V AC
- Virtalähteen jännite: 12...240V DC
- Aikareleiden ominaisuudet: Työtilan signalointi LED-diodeilla
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DOBRY CZAS |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Toimintalämpötila | -20...45°C |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Virtalähteen jännite | 12...240V AC |
| Virtalähteen jännite | 12...240V DC |
| Releen tyyppi | asennus- |
| Releen tyyppi | bistabiili |
| Releen tyyppi | pulssi- |
| Laskurin työtapa | S-koskettimellä ohjattu bistabiilityö |
| Tiivistysluokka | IP20 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €