- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FINDER Releen tyyppi asennus- Releen tyyppi bistabiili Releen tyyppi pulssi- Koskettimien asetukset NC + NO Kelan nimellisjännite 125V AC Asennus DIN-kiskolle Tuotantosarja 20.23 Max.... Lue lisää
72,16 €(Sis.alv)
57,50 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 20.23.8.125.0000
- Paino: 50 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -40...40°C
- Valmistaja: FINDER
- Tuotantosarja: 20.23
- Max. toimintavirta: 16A
- Koskettimien asetukset: NC + NO
- Toimintojen määrä: 2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: ASENNUS-BISTABIILI,PULSSI-NC + NO - UKELAN: 125VAC - 20.23 20.23.8.125.0000
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FINDER |
| Releen tyyppi | asennus- |
| Releen tyyppi | bistabiili |
| Releen tyyppi | pulssi- |
| Koskettimien asetukset | NC + NO |
| Kelan nimellisjännite | 125V AC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | 20.23 |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Toimintalämpötila | -40...40°C |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Työtilojen määrä | 2 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista