- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja HAGER Virtalähteen jännite 24V DC Virtalähteen jännite 48V AC Toimintalämpötila -5...40°C Max. toimintavirta 16A Releen tyyppi asennus- Releen tyyppi bistabiili Releen tyyppi pulssi-... Lue lisää
42,64 €(Sis.alv)
33,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EPN503
- Paino: 0.14 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -5...40°C
- Valmistaja: HAGER
- Max. toimintavirta: 16A
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Virtalähteen jännite: 48V AC
- Koskettimien asetukset: NC + NO
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: ASENNUS-BISTABIILI,PULSSI-NC + NO - DIN-KISKOLLE - 16A EPN503
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HAGER |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Virtalähteen jännite | 48V AC |
| Toimintalämpötila | -5...40°C |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Releen tyyppi | asennus- |
| Releen tyyppi | bistabiili |
| Releen tyyppi | pulssi- |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Koskettimien asetukset | NC + NO |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista