- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FINDER Toimintalämpötila -10...60°C Tuotantosarja 13.01 Koskettimien asetukset SPDT Releen tyyppi bistabiili Releen tyyppi monostabiili Releen tyyppi pulssi- Releen tyyppi asennus-... Lue lisää
94,19 €(Sis.alv)
75,05 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 13.01.8.125.0000
- Paino: 0.1 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: FINDER
- Tuotantosarja: 13.01
- Max. toimintavirta: 16A
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: ASENNUS-BISTABIILI,PULSSI-MONOSTABIILI - SPDT - 13.01 - 16A 13.01.8.125.0000
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FINDER |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Tuotantosarja | 13.01 |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Releen tyyppi | bistabiili |
| Releen tyyppi | monostabiili |
| Releen tyyppi | pulssi- |
| Releen tyyppi | asennus- |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Kelan nimellisjännite | 125V AC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista