- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja F&F Releen tyyppi asennus- Releen tyyppi bistabiili Releen tyyppi inrush Releen tyyppi pulssi- Koskettimien asetukset SPDT Asennus DIN-kiskolle Kytkentätapa OFF-ON Max. toimintavirta 16A... Lue lisää
52,43 €(Sis.alv)
41,78 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BIS-413I
- Paino: 72.9 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...50°C
- Valmistaja: F&F
- Kytkentätapa: OFF-ON
- Max. toimintavirta: 16A
- Virtalähteen jännite: 100...265V AC
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | F&F |
| Releen tyyppi | asennus- |
| Releen tyyppi | bistabiili |
| Releen tyyppi | inrush |
| Releen tyyppi | pulssi- |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Kytkentätapa | OFF-ON |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Toimintalämpötila | -25...50°C |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Virtalähteen jännite | 100...265V AC |
| Laskentaulottuma | 1...12min |
| Releiden ominaisuudet | aikarele |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €