- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja RELPOL Tuotantosarja RPB Asennus DIN-kiskolle Toimintalämpötila -20...55°C Ulkomitat 90x17,5x64,6mm Signalointi LED Kytkentävirta 8A Ohjausjännite 230V AC Kytkentäjännite max. 300V... Lue lisää
32,49 €(Sis.alv)
25,89 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RPB-2Z-A230
- Paino: 83.7 g
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...55°C
- Valmistaja: RELPOL
- Ulkoiset koot: 90x17,5x64,6mm
- Tuotantosarja: RPB
- Kytkentäjännite: max. 300V DC
- Kytkentäjännite: max. 300V AC
- Koskettimien asetukset: DPST-NO
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | RELPOL |
| Tuotantosarja | RPB |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
| Ulkomitat | 90x17,5x64,6mm |
| Signalointi | LED |
| Kytkentävirta | 8A |
| Ohjausjännite | 230V AC |
| Kytkentäjännite | max. 300V AC |
| Kytkentäjännite | max. 300V DC |
| Releen tyyppi | asennus- |
| Releen tyyppi | bistabiili |
| Releen tyyppi | pulssi- |
| Koskettimien asetukset | DPST-NO |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €