- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FINDER Releen tyyppi asennus- Releen tyyppi bistabiili Releen tyyppi pulssi- Koskettimien asetukset DPDT Kelan nimellisjännite 125V DC Asennus aluslevy Tuotantosarja RB Max. toimintavirta... Lue lisää
559,69 €(Sis.alv)
445,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RB.22.9.125.9021
- Paino: 0.1 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: aluslevy
- Toimintalämpötila: -40...55°C
- Valmistaja: FINDER
- Lähdöt: kytkentäkisko
- Tuotantosarja: RB
- Max. toimintavirta: 8A
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Toimintojen määrä: 2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: ASENNUS-BISTABIILI,PULSSI-DPDT - UKELAN: 125VDC - ALUSLEVY RB.22.9.125.9021
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FINDER |
| Releen tyyppi | asennus- |
| Releen tyyppi | bistabiili |
| Releen tyyppi | pulssi- |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Kelan nimellisjännite | 125V DC |
| Asennus | aluslevy |
| Tuotantosarja | RB |
| Max. toimintavirta | 8A |
| Toimintalämpötila | -40...55°C |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Lähdöt | kytkentäkisko |
| Työtilojen määrä | 2 |
| Maks. koskettimien jännite | 400V AC |
| Yhteensopivat tuotteet | 90.21 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista