- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FINDER Asennus DIN-kiskolle Tiivistysluokka IP20 Tuotantosarja 13.91 Toimintalämpötila -10...60°C Max. toimintavirta 10A Kelan nimellisjännite 230V AC Releen tyyppi aika- Releen tyyppi... Lue lisää
68,67 €(Sis.alv)
54,72 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 13.91.8.230.0000
- Paino: 51.1 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: FINDER
- Tuotantosarja: 13.91
- Max. toimintavirta: 10A
- Koskettimien asetukset: NO
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FINDER |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Tuotantosarja | 13.91 |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Max. toimintavirta | 10A |
| Kelan nimellisjännite | 230V AC |
| Releen tyyppi | aika- |
| Releen tyyppi | bistabiili |
| Releen tyyppi | pulssi- |
| Koskettimien asetukset | NO |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €