- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FCL Components Liitoksen materiaali AgSnO2 Releen tyyppi teho- Tuotantosarja FBR53 Asennus PCB Releen tyyppi sähkömagneettinen Toimintalämpötila -40...125°C Ulkomitat 15,7x12,3x14mm... Lue lisää
4,32 €(Sis.alv)
3,44 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FBR53ND12-Y
- Paino: 5.9 g
- Kelan resistanssi: 240Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...125°C
- Valmistaja: FCL Components
- Ulkoiset koot: 15,7x12,3x14mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- Tuotantosarja: FBR53
- DC-kosketinkuormitus @R: 25A / 14V DC
- Kytkentäjännite: max. 16V DC
- Koskettimien asetukset: 1 Form U
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FCL Components |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| Releen tyyppi | teho- |
| Tuotantosarja | FBR53 |
| Asennus | PCB |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Ulkomitat | 15,7x12,3x14mm |
| Tehonotto kelan kautta | 0,6W |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Kytkentäjännite | max. 16V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 25A / 14V DC |
| Maks. kosketinten virta | 30A |
| Kelan vastus | 240ohm |
| Koskettimien asetukset | 1 Form U |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista