
FISCHER ELEKTRONIK
LÄMPÖÄ JOHTAVA ALUSLEVY: MICA - SOT32 - 0,4K/W - L: 11MM - W: 8MM
GS 32 P
Tuotekoodi: GS32P
2,09 €(Sis.alv)
1,66 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Tuotantosarja | ST715 |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Lähtövirta | 85mA |
| Jännitteen lasku | 1V |
| Mikropiirin tyyppi | jännitestabilisaattori |
| Kanavien luku | 1 |
| Tulojännite | 2,5...24V |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Jännitestabilisaattorin laji | LDO |
| Jännitestabilisaattorin laji | lineaarinen |
| Jännitestabilisaattorin laji | kiinteä |
| Kotelo | SOT323-5L |
| Toleranssi | ±5% |
| Lähtöjännite | 3,3V |


























