
IDEAL-TEK
ALIPAINEOTIN
P-830
Tuotekoodi: IDL-P-830
35,86 €(Sis.alv)
28,57 €(alv 0%)
Tilattavissa 6 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | MAXLINEAR |
| Mikropiirin tyyppi | jännitestabilisaattori |
| Jännitestabilisaattorin laji | LDO |
| Jännitestabilisaattorin laji | lineaarinen |
| Jännitestabilisaattorin laji | kiinteä |
| Kotelo | SOT23-5 |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Lähtövirta | 0,15A |
| Jännitteen lasku | 0,35V |
| Kanavien luku | 1 |
| Toleranssi | ±2% |
| Lähtöjännite | 3,3V |
| Tulojännite | 2,5...16V |
| Asennus | SMD |



