- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RADIAALITUULETIN DC - 5VDC - 35X35X8MM - 1,6M3/H - 27DBA - KUULA
HYB35C05A-001-PADBLI



Valmistaja SEPA Europe GMBH Toimintalämpötila -10...80°C Laakerin laji kuula Roottorin materiaali muovi Lisätoimitoja nopeusanturi Tuulettimen koko 35x35x8mm Nimellisvirta 70mA Ulostulojen pituus... Lue lisää
36,52 €(Sis.alv)
29,10 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HYB35C05A-001
- Paino: 16.3 g
- Nimellisvirta: 70mA
- Kotelon materiaali: alumiini
- Laaakerin laji: kuula
- Tuulettimen koko: 35x35x8mm
- Toimintalämpötila: -10...80°C
- Valmistaja: SEPA Europe GMBH
- Toimintajännite: 4,5...5,5V DC
- Lähdöt: 3pin
- Lähdöt: johdot, x3
- Virtalähteen jännite: 5V DC
- Melutaso: 27dBA
- Pyörimisnopeus: 7400kiertoa/min
- Roottorin materiaali: muovi
- Tuulettimen laji: blower
- Tuulettimen tyyppi: DC
- Tuulettimien tehokkuus: 1,6m<sup>3</sup>/h
- Lisätoimitoja: nopeusanturi
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SEPA Europe GMBH |
| Toimintalämpötila | -10...80°C |
| Laakerin laji | kuula |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Lisätoimitoja | nopeusanturi |
| Tuulettimen koko | 35x35x8mm |
| Nimellisvirta | 70mA |
| Ulostulojen pituus | 0,15m |
| Tuulettimien tehokkuus | 1,6m3/h |
| Toimintajännite | 4,5...5,5V DC |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Melutaso | 27dBA |
| Pyörimisnopeus | 7400kiertoa/min |
| Lähdöt | 3pin |
| Lähdöt | johdot, x3 |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Tuulettimen laji | blower |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €