- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SEPA Europe GMBH Toimintalämpötila -10...80°C Laakerin laji kuula Roottorin materiaali muovi Lisätoimitoja nopeusanturi Tuulettimen koko 59,5x59,5x12,5mm Nimellisvirta 90mA Ulostulojen... Lue lisää
33,23 €(Sis.alv)
26,48 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HYB60A12-001
- Paino: 29.5 g
- Nimellisvirta: 90mA
- Kotelon materiaali: muovi
- Laaakerin laji: kuula
- Tuulettimen koko: 59,5x59,5x12,5mm
- Toimintalämpötila: -10...80°C
- Valmistaja: SEPA Europe GMBH
- Toimintajännite: 10,2...13,8V DC
- Lähdöt: 3pin
- Lähdöt: johdot, x3
- Virtalähteen jännite: 12V DC
- Melutaso: 34dBA
- Pyörimisnopeus: 3800kiertoa/min
- Roottorin materiaali: muovi
- Tuulettimen laji: blower
- Tuulettimen tyyppi: DC
- Tuulettimien tehokkuus: 7,9m<sup>3</sup>/h
- Lisätoimitoja: nopeusanturi
- Tilattavissa 12 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SEPA Europe GMBH |
| Toimintalämpötila | -10...80°C |
| Laakerin laji | kuula |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Lisätoimitoja | nopeusanturi |
| Tuulettimen koko | 59,5x59,5x12,5mm |
| Nimellisvirta | 90mA |
| Ulostulojen pituus | 0,13m |
| Tuulettimien tehokkuus | 7,9m3/h |
| Toimintajännite | 10,2...13,8V DC |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Melutaso | 34dBA |
| Pyörimisnopeus | 3800kiertoa/min |
| Lähdöt | 3pin |
| Lähdöt | johdot, x3 |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Tuulettimen laji | blower |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €