
SUOJA - METALLI - 50X50MM
LZ 28
Tuotekoodi: LZ28
8,82 €(Sis.alv)
7,03 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SUNON |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Virran- ja tehonkulutuksen toleranssi | ±15% |
| Melutaso | 34,8dBA |
| Pyörimisnopeus | 5300kiertoa/min |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Eristysluokka | A |
| Tuulettimen laji | blower |
| Lisätoimitoja | autojatkoaloitus |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Puhaltimen moottori | harjaton DC |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Roottorin materiaali | termoplastinen |
| Kotelon materiaali | termoplastinen |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Laakerin laji | Vapo |
| Nimellisvirta | 0,124A |
| Tuulettimen koko | 50x50x20mm |
| Ulostulojen pituus | 0,305m |
| Tehonkulutus | 1,49W |
| Toimintajännite | 4,5...13,8V DC |
| Tuulettimien tehokkuus | 9,85m3/h |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |




