- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja OMRON Electronic Components Releen tyyppi puolijohde- Koskettimien asetukset SPST-NO + SPST-NC Max. toimintavirta 120mA Kytkentäjännite max. 350V AC Kytkentäjännite max. 350V DC Releen... Lue lisää
19,13 €(Sis.alv)
15,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: G3VM-355JR
- Paino: 0.2 g
- Kotelo: SOP8
- Asennus: SMT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: OMRON Electronic Components
- Kytkentäjännite: max. 350V DC
- Kytkentäjännite: max. 350V AC
- Max. toimintavirta: 120mA
- Kytkentäaika: 1ms
- Koskettimien asetukset: SPST-NO + SPST-NC
- Eristyksen jännite: 1,5kV
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | OMRON Electronic Components |
| Releen tyyppi | puolijohde- |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO + SPST-NC |
| Max. toimintavirta | 120mA |
| Kytkentäjännite | max. 350V AC |
| Kytkentäjännite | max. 350V DC |
| Releen sarja | G3VM |
| Releen tyyppi | 1-vaiheinen |
| Releen tyyppi | MOSFET |
| Asennus | SMT |
| Kotelo | SOP8 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kytkentäaika | 1ms |
| Paluuaika | 3ms |
| Eristyksen jännite | 1,5kV |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €