- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja STEGO Toimintalämpötila -45...70°C Tiivistysluokka IP20 Virtalähteen jännite 230V AC Tuulettimien tehokkuus 108m3 /h Ulkomitat 119x151x47mm Versio lämmitys- Suojausluokka I Laitteen... Lue lisää
281,10 €(Sis.alv)
223,98 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 03115.0-00
- Paino: 0.94 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -45...70°C
- Valmistaja: STEGO
- Ulkoiset koot: 119x151x47mm
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Versio: lämmitys-
- Tuulettimien tehokkuus: 108m<sup>3</sup>/h
- Tilattavissa 39 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | STEGO |
| Toimintalämpötila | -45...70°C |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tuulettimien tehokkuus | 108m3/h |
| Ulkomitat | 119x151x47mm |
| Versio | lämmitys- |
| Suojausluokka | I |
| Laitteen tyyppi | puhallin |
| Yhteensopivat tuotteet | 237009 |
| Yhteensopivat tuotteet | 244379 |
| Säilytyslämpötila | -45...70°C |
| Lämmitysteho | 400W |
| Asennus | DIN-kiskolle |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €