
ACP
NUPPI - ILMAISINTEN KANSSA - HARMAA - Ø6,3MM
6030
Tuotekoodi: CA66030G
75,40 €(Sis.alv)
60,08 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ACP |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Reitin materiaali | hiilipotentiometri |
| Ominaisuudet | lineaarinen |
| Potentiometrin laji | seisova |
| Potentiometrin laji | yksikierros |
| Asennus | THT |
| Rasteri | 5x2,5mm |
| Potentiometrin standardin | 6mm |
| Rungon koko | 6,5x6,5x3,5mm |
| Teho | 0,1W |
| Vääntömomentti | 0,2...2Ncm |
| Toleranssi | ±20% |
| Toimintajännite | 100V |
| Resistanssi | 250ohm |
| Sähköinen kiertokulma | 215 ±20° |
| Mekaaninen kiertokulma | 235 ±10° |
| Potentiometrin tyyppi | asennus |
| Tuotantosarja | CA6 |

























