
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | ACP |
| Potentiometrin tyyppi | asennus |
| Potentiometrin laji | makaava |
| Potentiometrin laji | yksikierros |
| Resistanssi | 250ohm |
| Teho | 0,15W |
| Toleranssi | ±20% |
| Ominaisuudet | lineaarinen |
| Tuotantosarja | CA9V |
| Potentiometrin standardin | 9mm |
| Mekaaninen kiertokulma | 240 ±5° |
| Asennus | THT |
| Reitin materiaali | hiilipotentiometri |
| Rasteri | 5x10mm |
| Sähköinen kiertokulma | 220 ±20° |
| Rungon koko | 10x10x5mm |
| Vääntömomentti | 0,4...2Ncm |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Toimintajännite | 200V |
















