
ACP
NUPPI - KIERTONUPPI - MUSTA - 13MM - ASENNUSPOTENTIOMETREIHIN
CA9MA 9009
Tuotekoodi: CA9MA9
2,14 €(Sis.alv)
1,70 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ACP |
| Potentiometrin tyyppi | asennus |
| Potentiometrin laji | makaava |
| Potentiometrin laji | yksikierros |
| Resistanssi | 250kohm |
| Teho | 0,15W |
| Toleranssi | ±20% |
| Ominaisuudet | lineaarinen |
| Tuotantosarja | CA9MV |
| Potentiometrin standardin | 9mm |
| Mekaaninen kiertokulma | 240 ±5° |
| Asennus | THT |
| Reitin materiaali | hiilipotentiometri |
| Rasteri | 5x10mm |
| Sähköinen kiertokulma | 220 ±20° |
| Rungon koko | 10x10x5mm |
| Vääntömomentti | 0,4...2Ncm |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Toimintajännite | 200V |


























